Koncepcje innowacyjnego kształcenia w reformującym się szkolnictwie wyższym. Firma symulacyjna jako metoda dydaktyczna na studiach i profilu praktycznym, red. A. Gądek, Tarnów 2016.

| 3 stycznia 2017

,,Niniejsza książka jest opracowaniem, w którym przedstawiono efekt badań nad stanem reformy szkolnictwa wyższego w aspekcie wdrażania praktycznego profilu studiów oraz możliwości wykorzystania innowacyjnych metod dydaktycznych dla kształtowanych kompetencji kluczowych. W publikacji zaprezentowano także wyniki badań przeprowadzonych wśród pracodawców pod kątem ich oczekiwań w stosunku do potencjalnych pracowników. Książka zawiera także szczegółowy opis wdrożonego projektu dydaktycznego, jako przykład możliwych działań wzmacniających kształcenie praktyczne, rozwój umiejętności i pożądanych przez rynek pracy kompetencji.”
(Ze Wstępu – A. Gądek)

Publikacja wydana w ramach projektu ,,symulacyjne przedsiębiorstwo turystyczne jako innowacyjna metoda praktycznego kształcenia na nowej specjalności Ekonomika turystyki i hotelarstwa z językiem angielskim”. Projekt finansowany ze środków funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii oraz środków krajowych

ISBN 978-83-941202-3-8