Archiwum: 1 października 2022

A. Fretschel-Hojarski, English for University, Tarnów 2022.

Dla lektorów, studentów uczących się języka angielskiego, dla każdego, kto chce zgłębić tajniki języka angielskiego. Autor w swojej publikacji przedstawia i selekcjonuje istotne zagadnienia gramatyki języka angielskiego, koncentrując się na praktycznych aspektach jego nauczania.

Małopolska Noc Naukowców – Wydawnictwa ANS & Twórcze pisarstwo

Jak co roku Wydawnictwa ANS uczestniczyły w Małopolskiej Nocy Naukowców, pokazując młodym czytelnikom, że książki mogą być pasją. Na stanowisku Wydawnictw prezentowany był dorobek naukowy naszych pracowników, studentów, a odwiedzające dzieci i młodzież mogła wziąć udział w konkursach tematycznych poświęconych książkom i ich lekturze. W tegoroczne przygotowania stoiska i konkursów aktywnie włączyli się studenci specjalności… Czytaj dalej »