Zaproszenie na spotkanie autorskie z dr Mirelą Alhasani Dubali

| 23 listopada 2021

Wydawnictwa PWSZ w Tarnowie i Dział Współpracy z Zagranicą serdecznie zapraszają Studentów oraz Wykładowców na spotkanie promujące książkę dr Mireli Alhasani Dubali pt. Developing specialized English programs at university level to match the communicative needs of the European market, która wydana została przez naszą Uczelnię. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek – 26 listopada 2021 r. o godz. 11.30 w sali B028.

Dr Mirela Alhasani Dubali w dniach 22-26 listopada prowadzi zajęcia dla studentów Filologii Angielskiej w ramach projektu Erasmus+ KA107 (nr 2020-1-PL01-KA107-079923). Więcej o programie mobilności Erasmus+.

Podczas spotkania zostanie wygłoszony wykład w języku angielskim poświęcony zagadnieniom nauczania tego języka w szkolnictwie wyższym w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem problemów związanych z nauczaniem języka specjalistycznego oraz praktyczne nauczanie języków w kontekście potrzeb społecznych, akademickich i sfery biznesu. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Ze względów organizacyjnych, w celu zapewnienia środków ostrożności związanych z zagrożeniem epidemicznych, zainteresowani proszeni są o przesłanie informacji o swoim udziale na adres: wydawnictwa@pwsztar.edu.pl do 25 listopada 2021 r.