NOWY TERMIN – 22.04.2022 – Zaproszenie na spotkanie autorskie z Profesorem Andrzejem Borowskim

| 10 marca 2022

Wydawnictwa Akademii Nauk Stosowanych w Tarnowie serdecznie zapraszają na spotkanie promujące książkę Prof. dra hab. Andrzeja Borowskiego pt. „O literaturze dawnej polskiej i europejskiej opowieść. Tradycje – kierunki – style”, która została wydana przez naszą Uczelnię.

Z przyczyn niezależnych od organizatora ulega zmianie termin spotkania, które zostaje przeniesione na piątek 22 kwietnia 2022 r., godz. 11.30, sala A 120.

Prezentowana na spotkaniu książka stanowi niezwykle interesującą opowieść o historii literatury dawnej, o jej najdonioślejszych tekstach kultury, kreujących postrzeganie oraz opisywanie świata, kształtujących człowieczeństwo. Profesor Borowski swoją opowieść prowadzi z pasją znawcy, miłośnika kultury, humanisty.

Podczas spotkania będzie można wysłuchać wykładu Profesora Borowskiego pt. „Społeczność i wspólnota w dawnej kulturze polskiej i europejskiej”.

Spotkanie będzie także możliwością do wzięcia udziału w dialogu, który podejmuje Autor w swojej książce.

 

Ze względów organizacyjnych, w celu zapewnienia środków ostrożności związanych z sytuacją epidemiczną, zainteresowani proszeni są o przesłanie informacji o swoim udziale na adres: wydawnictwa@anstar.edu.pl do 22 marca 2022 r.

 

Więcej o książce:

A. Borowski, O literaturze dawnej polskiej i europejskiej opowieść. Tradycje – kierunki – style, Tarnów 2021.